R Ljunggren litografi
2013-01-27
166460
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): "Interiör med kakelugn", signerad R. Ljunggren, 1985, 303/310, färglitografi, 52x35 cm