U Hydman Vallien färglitografi
2013-01-22
166440
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): (2) Kompositioner, signerade Ulrica HV, färglitografier, 52x37 vardera, oramade