U Hydman Vallien färglitografi
2013-01-21
166439
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, 56x73, oramad