Lena Linderholm färglitografi
2013-01-21
166435
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm, oramad