Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-01-20
166419
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, otydligt signerad, olja på pannå, 22x16 cm
Slitage längs ram