Hans Osvald Larsson oljemålning
2013-01-19
166361
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARSSON, Osvald (1915-1973): Blomsterstilleben, signerad HOL (Hans Osvald Larsson), olja på pannå, 34x27 cm