Richard Ryan färgserigrafi
2013-01-19
166337
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RYAN, Richard (född 1974): "Village cigars" ur "Manhattan in Fashion", signerad och numrerad Ryan, AP, färgserigrafi, 48x62 cm