Parfymflakong
2013-01-18
166299
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PARFYMFLAKONG, glas och med förgyllda silverbeslag, propp i form av Amor, 1800-tal, i originaletui
Glasets överdel med skador, propp troligen ej ursprunglig