Edelmann litografi
2013-01-20
166289
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad och numrerad 115/150, färglitografi, bladstorlek 85x60 cm, oramad