Edelmann litografi
2013-01-23
166287
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad och numrerad 5/99, färglitografi, bladstorlek 61x87 cm, oramad