Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VASER, 3 st., signerade Palm Mölle varav 2 st., 1971, MINIATYRER, 6 st., bl a Höganäs, mm
Zustandsbeschreibung
Enstaka nagg
166219
2013-01-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner