Sven Lidberg oljemålning.
2013-01-17
166174
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009): "Drömmar", signerad Sven Lidberg, olja på pannå, 26x19 cm
Krackeleringar