Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-01-17
166170
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Interiör med kvinna, monogramsignerad TL, olja på duk, 60x40 cm