Leo Janis oljemålning
2013-01-17
166140
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JANIS, Leo (1922-2008): Komposition, signerad Leo Janis, olja på duk, 54x36,5 cm