Byrå rokokotyp
2013-01-20
166128
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BYRÅ, rokokotyp, mässingbeslag, höjd 78, 110x46 cm, nyckel finns
Renoverad, omarbetad, skador, sprickor, lagningar