Asghiyuki träsnitt
2013-02-03
166091
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ASHIYUKI (verksam ca 1814-1833): Ishikawa Danzo V, signerad Gigadô Ashiyuki ga, förläggare Honsei, oban 36,5x25,5 cm, oramad
Proveniens: Auktionsverket 1982
Hål, revor, förstärkt baksida