Peter Dahl litografi
2013-01-19
166088
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör, signerad och numrerad Peter Dahl 105/290, färglitografi, 58x87 cm