Reinhold Ljunggren litografier
2013-01-27
166071
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 3 st., "Löjtnantens stuga, Vimmerby", "Söndag, Västra Ågatan, Trosa", "Vinter, Garvaregården" signerade 112/150 - 215/400 - 8/300, litografi, 52x36 - 22x19 - 31x38 cm, oramade