Gräddkanna i silver
2013-01-21
166016
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, godronnerat liv, dekor med palmetter, trähandtag, stämplad M Schwartz 12 lod, höjd inklusive hänkel 12 cm, totalvikt ca 330 g
Fotring med lagning