Reinhold Ljunggren litografier
2013-01-27
166014
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Enebacken", - "Vintermorgon, Arboga" signerade 349/360 - 45/310, litografi, 25,5x35 - 25x33 cm
Ngt gulnad