Cigarettetuier i silver
2013-01-20
165993
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CIGARETTETUIER, 3 st, silver, varav en med emaljdekor och en med nielloteknik stämplad Thailand, totalvikt ca 287 g
Med inskription och bucklor