Reinhold Ljunggren litografier
2013-01-27
165986
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Sjöbodar, Oxelvik", "Januarikväll, Gälö", signerade 116/360 - 117/350, litografier, 29x39,5 - 29x39,5 cm