Reinhold Ljunggren litografier
2013-01-27
165984
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 4 st., "Valv i Spanien", "Spansk arkad", "från moskén, Israel", "Spansk gata", signerade, litografier, varierande format, oramade