Reinhold Ljunggren litografier
2013-01-27
165981
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 3 st., "Det tysta rummet", 1950, "Vinterutsikt", 1984, "Interiör med kakelugn, signerade, litografier, varierande format, oramade