Reinhold Ljunggren litografier
2013-01-27
165973
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Fiskarens brygga", 1955, "På hemväg från fisket", 1960, signerade R. Ljunggren, 68/75 - 71/260 litografi, 32x39,5 - 29x42 cm, oramade