Reinhold Ljunggren litografier
2013-01-27
165963
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Trosaån", 1990, "Söndag Västra Ågatan, Trosa", 1985, signerade R. Ljunggren, 134/250 - 244/400 litografi, 27x38 - 22x19 cm, oramade