Tallrikar i porslin Kina
2013-01-20
165857
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rosefärger och järnrött och guld, vågigt brätte, diameter 23 cm
Skador