Fat tallrikar i porslin Kina underglasyrblått
2013-01-20
165852
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FAT, TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 23-27,5 cm
Samtliga med skador