Astri Bergman-Taube torrnål
2013-01-24
165831
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): (27 st) Motiv från Sydfrankrike, signerade och numrerade, upplaga 120, torrnål, 16 olika motiv, 39x42 resp 42x39 cm, oramade, i mapp