Edgar Wallin oljemålning
2013-01-15
165778
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WALLIN, Edgar (1892-1963): Skogsmotiv, signerad och daterad Edgar Wallin 1959, olja på duk, 100x80