Bordslampfot Louis XV-stil
2013-01-15
165770
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BORDSLAMPFOT, 1800-tal, Louis XV-stil, förgylld brons, höjd 46 cm