Michael Ellburg
2013-01-14
165757
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELLBURG, Michael (f. 1962): Komposition, signerad o daterad 2008, oljefärg med applikation av t-shirt, 70x40x8 cm