Bengt Lindström färglitografi
2013-01-14
165734
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Komposition, signerad, EA, med dedikation "Till Sven tillgivne vännen Bengt Lindström", färglitografi, 51x72 cm