Gräddkanna silver
2013-01-14
165680
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, svenska stämplar 1847, invändigt förgylld, höjd 17 cm, vikt 320 g
Foten med buckla