Erland Cullberg oljemålning
2013-01-13
165677
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2011): Figurkomposition, signerad E C, olja på duk, 120x100 cm