Reinhold Ljunggren litografi
2013-01-26
165655
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinterdag (Bryggarbron vinter", 1959, signerad R. Ljunggren, 67/310, litografi, 47,5x35 cm