Reinhold Ljunggren litografi
2013-01-26
165650
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinter Marek", 1978, signerad R. Ljunggren, 347/360, litografi, 46x72,5 cm