Charles Sjöholm olja
2013-01-13
165601
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Kolonilotter - Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på pannå, 29x39 cm