Charles Sjöholm olja
2013-01-13
165589
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Lekpark, signerad C Sjöholm, olja på pannå, 50x60 cm