Saltkar silver
2013-01-13
165587
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTKAR, silver, London, 1796, invändigt förgylld, höjd 7, längd 10cm
smärre bucklor