Snapplåspistol
2013-01-24
165567
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SNAPPLÅSPISTOL, kaukasisk, pipa och lås med förgylld dekor, i senare stock, längd 40 cm
Stockskador