Reinhold Ljunggren litografi
2013-01-26
165546
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Hjalmar binder nät", (Småstad) 1958, "Aftonbrasan" (Minnesbilder), 1990, signerade R Ljunggren 65/250, färglitografier, 32x38,5 - 28x37 cm