Reinhold Ljunggren litografier
2013-01-26
165544
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Båtar i vintervila", 1970, "Morgondimma", (Fem nya bilder från Ydre), 1977, signerade R Ljunggren 315/360, 29/360, färglitografier, 16,5x34 -20,5x31 cm