Reinhold Ljunggren litografi
2013-01-26
165539
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Förmiddag Västra Långgatan", Trosamotiv 1962, signerad R Ljunggren 299/300, färglitografi, 29x40,5 cm