Reinhold Ljunggren litografi
2013-01-26
165537
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Lindarna vid ån", Trosamotiv 1963, signerad R Ljunggren 11/260, färglitografi, 56x42,5 cm