Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Kanalbåten vid Julaftons fyr", signerad R. Ljunggren 161/350, färglitografi, 27x38 cm
165529
2013-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här