Reinhold Ljunggren litografi
2013-01-26
165516
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Mot klockstapeln", 1965, signerad R. Ljunggren 252/360, färglitografi, 46x30 cm, utgiven som frimärke 1965