Vitrinskåp
2013-01-12
165506
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1900-tal, mässingsbeslag, höjd 165, 99x50 cm
fanérskador