Målning
2013-01-12
165503
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Rökande man, monogramsignerad, olja på duk, 22x16 cm