Gunnar Zetterström oljemålning
2013-01-12
165495
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Utsikt mot Gamla Stan, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 46x54 cm